Бренд:
Код товару:
E-00004162
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія 12 місяців
Ми впевнені в якості продукції та надаємо гарантію на товари
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Штатив для фотокамер Hama Star 62 3D 64 -160 cm Beige 00004162. Серйозним фотографам для певних фотографій необхідний хороший міцний штатив, який запобігає руху камери, мінімізує розмиття та створює різке високоякісне фото. Це робить їх ідеальними для зйомки автопортретів або групових знімків, коли немає нікого, хто б тримав камеру, а також для зйомки на повільній швидкості або під час зйомки дикої природи та інших сцен, де деталі мають бути чіткими та чіткими.
| Характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Вбудований рівень | 1 |
| Встановлення | Для пола |
| Галузь застосування | для фотокамер |
| Гачок для сумки | 1 |
| Гвинт під штативне гніздо | 1/4" |
| Діаметр штанги | 23 мм |
| Додатково | Вирівнювальний пристрій |
| Колір | Бежевий |
| Комплектується головкою | 1 |
| Конструкція | Трипод |
| Мінімальна висота | 160 см |
| Максимальна висота | 64 см |
| Максимальне навантаження | 4 кг |
| Матеріал корпусу (ніжок) | Алюміній |
| Механізм підйому | 1 |
| Секцій ніжок | 3 |
| Тип | Штатив |
| Тип головки | 3D |





































































































