- Бренд:
- Код товару:E-GV520E10S
- Доступно:В наявності
16 799 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Посудомийна машина Gorenje GV520E10S - сучасна модель, що вбудовується, розрахована на завантаження 11 комплектів. Посудомийні машини Gorenje обладнані захистом від протікання - AquaStop.
| Характеристики | |
| Вага | 32.5 кг |
| Висота для вбудовування | 820 мм |
| Витрата води за цикл | 9 л |
| Витрати води за рік | 2520 л |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 81.5 x 44.8 x 55 |
| Глибина для вбудовування | 560 мм |
| Кількість комплектів посуду | 11 |
| Кількість кошиків | 3 шт |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Клас сушки | A |
| Колір | Білий |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Температура мийки | 60° |
| Тип управління | механічні |
| Тип установки | Вбудована |
| Ширина для вбудовування | 450 мм |























































































































