- Бренд:
- Код товару:E-MO235SYB
- Доступно:Немає в наявностi
Поєднуйте переваги мікрохвиль і гриля, щоб дізнатися про нові можливості приготування. Мікрохвилі прискорюють основне приготування, а гриль підрум'янює страви до золотистої скоринки.
| Характеристики | |
| Вага | 15.5 кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 51 × 30.3 × 37.5 |
| Гриль | 1 |
| Діаметр піддону | 31.5 мм |
| Дисплей | 1 |
| Захист від дітей | 1 |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Решітка для гриля |
| Максимальна потужність | 1200 Вт |
| Об`єм | 23 л |
| Особливості | Блокування роботи при відкритих дверцятах |
| Потужність | 900 Вт |
| Потужність підключення | 1.4 кВт |
| Програми приготування | 9 |
| Рівнів потужності | 5 |
| Таймер | 1 |
| Тип гриля | кварцовий |
| Управління | Сенсорне |
| Функції | Гриль |

















































































































