Бренд:
Код товару:
E-NRK6202EBXL4
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія 12 місяців
Ми впевнені в якості продукції та надаємо гарантію на товари
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Двокамерний холодильник NRK6202EBXL4 із класом енергоспоживання: A+. Технологія Total NoFrost Plus полегшить розморозку. Загальний корисний об'єм 331 л допоможе зберігати багато продуктів свіжими.
| Характеристики | |
| No frost | Plus |
| Вага | 61.5 кг |
| Висота | 200 см |
| Глибина | 59.2 см |
| Дисплей | 1 |
| Додатково | EcoMode |
| Загальний об'єм | 353 л |
| Збереження температури при відключенні електроенергії | 17 рік |
| Кількість дверей | 2 дверей |
| Кількість камер | 2 шт |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клімат клас | SN-N-ST-T |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Колір | Чорний |
| Об'єм морозильної камери | 96 л |
| Обсяг холодильної камери | 235 л |
| Потужність заморожування | 12 кг/добу |
| Приєднувальна потужність | 77 Вт |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Розташування морозильної камери | Знизу |
| Система розморожування | Автоматичне |
| Споживання електроенергії | 0.68 кВт/24г |
| Струм | 10 А |
| Тип | холодильник з морозильником |
| Функції / можливості | AdaptTech: адаптивна технологія охолодження |
| Ширина | 60 см |





































































































