- Бренд:
- Код товару:E-K15DWW
- Доступно:В наявності
1 099 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Якість і безпека гарантуються компанією Strix, яка гарантує не менше 12 000 циклів нормальної експлуатації.
| Характеристики | |
| Безпека | захист від перегрівання |
| Вага | 1.1 кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 23 x 25,2 x 15,9 см |
| Довжина кабеля | 0.7 м |
| Колір | Білий |
| Об`єм | 1.5 л |
| Особливості | Відсік для шнура |
| Потужність | 2200 Вт |
| Тип | електрочайник |






















































































































































