- Бренд:
- Код товару:E-BOS67372CLI
- Доступно:Немає в наявностi
25 999 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Незалежна духова шафа Gorenje BOS67372CLI виконана в класичному стильному дизайні в бежевому кольорі, дверцята з бронзовим покриттям, панель управління виготовлена з пофарбованого металу. Для комфортної експлуатації також встановлене внутрішнє освітлення.
| Характеристики | |
| Вага | 29 кг |
| Висота | 59.5 см |
| Висота для вбудовування | 590 мм |
| Глибина | 56.4 см |
| Глибина для вбудовування | 550 мм |
| Духовка | Електрична |
| Кількість скла дверцят | 3 шт |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір | Бежевий |
| Максимальна площа приготування | 1360 см² |
| Максимальна температура | 300 °C |
| Можливості | швидке нагрівання |
| Об`єм | 77 л |
| Потужність підключення | 3.5 кВт |
| Режимі нагріву | Повільне випікання |
| Решітки в комплекті | 1 шт. |
| Тип | незалежна |
| Управління | Механічне |
| Функціональні особливості | Очищення парою (AquaClean) |
| Ширина | 59.5 см |
| Ширина для вбудовування | 560 мм |





































































































