Бренд:
Код товару:
D-0.600.8A6.300
✓
Bosch Easy Rotak 32-205 - компактний електричний інструмент для догляду за газоном. Оснащена щітковим двигуном потужністю 1.2 кВт, роторним ножем і несамохідною системою пересування. Ширина захвату становить 32 см, а висота зрізу регулюється в трьох рівнях у діапазоні 25-65 мм. У комплект входить пластиковий травозбірник об`ємом 31 л.
Зручне транспортування
Ручки для перенесення дають змогу легко транспортувати легкий інструмент.
Оптимальна продуктивність
Енергоефективний двигун забезпечує оптимальну продуктивність.
Швидке й акуратне скошування по краях
Напрямні для трави, призначені для направлення ножів до леза, дають змогу ефективно косити аж до країв і стін, зводячи до мінімуму подальшу обробку.
Компактне зберігання
Складні ручки дають змогу зберігати косарку в обмеженому просторі.
| Характеристики | |
| Ємність аккумулятора | немає |
| Бічний викид | немає |
| Вага | 11.1 кг |
| Діаметр волосіні | немає |
| Діапазон висоти зрізу | 25 - 65 мм |
| живлення | мережа |
| Задній викид | є |
| Колір | зелений/ чорний |
| Максимальна ширина захоплення | 32 см |
| Мульчування | немає |
| Напруга акумулятора | немає |
| Об'єм травозбірника | 31 л |
| Потужність двигуна | 1200 Вт |
| Ріжуча система | ніж |
| Регулювання довжини рукоятки | немає |
| Розташування двигуна | - |
| Самохідна | так |
| Тип | газонокосарка |
| Тип акумулятора | немає |
| Форма ручки | П-подібна |
| Час заряджання акумулятора на 100% | - |
| Частота обертання | немає даних |
| Частота обертання двигуна | немає даних |





































































































