
Потужний потік повітря створює об’єм від коренів до самих кінчиків. У вашому розпорядженні — насадка концентратор 8 мм та дифузор. Створюйте бажану форму та підсилюйте природний об’єм без зайвих зусиль.

Поєднання найкращих технологій для ідеального результату.

Завдяки використанню технологій постійного та змінного струму ви отримуєте на 40%* потужніше сушіння. Створюйте бажаний об’єм, витрачаючи на укладання менше часу.
* у порівнянні з серією Powerline CV59

Отримуйте направлений та потужний потік повітря. Укладайте окремі локони так, як бажаєте, щоб досягти потрібного ефекту. Вирівнюйте та підсушуйте волосся, використовуючи весь потенціал направленого потоку з концентратора 8 мм.

Підкреслюйте природну красу вашого волосся за допомогою дифузора. Створюйте охайні та пружні кучері по всій довжині або додавайте прикореневий об’єм.

З функцією іонізації ваше волосся завжди буде блискучим та гладким. А технологія Advanced Care захистить волосся від перегріву та пошкодження.

Гібридний двигун з потужністю 2400 Вт створений, щоб ви могли насолоджуватися швидким сушінням та неймовірною продуктивністю, яку забезпечує технологія Effiwatts.

Обирайте режим, який найкраще підходить для вашого волосся та створення бажаної укладки. Для вас — три варіанти температури потоку повітря та дві швидкості.

Насолоджуйтесь поєднанням естетичного дизайну та компактності, які надихають на створення нових образів.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Характеристики | |
| Вага | 0.608 |
| Висота | 281 |
| Гарантія | 24 міс. від виробника |
| Дифузор | Так |
| Довжина | 177 |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Колір корпусу | Білий |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Потужність фена | 2400 |
| Режим Турбо | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодне обдування | Так |
| Ширина | 96 |
















































































































