- Бренд:
- Код товару:TU-AD 2265
- Доступно:В наявності
650 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Сучасний фен потужністю 1200 Вт. У той же час маленький і міцний завдяки використанню високоякісних матеріалів. Відмінно підійде для тих, хто укладає волосся довше, ніж одним рухом гребінця. Різні рівні потужності обдування дозволяють регулювати швидкість сушіння волосся в залежності від ваших потреб. Фен має ергономічну ручку та легку вагу, що робитьйого зручним у щоденному використанні. Завдяки тихій роботі двигуна сушка волосся не заважає іншим домочадцям.
| Характеристики | |
| Вага | 0,33 кг |
| Виробник | Adler |
| Гарантія | 12 міс |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Колір | Зелений |
| Країна | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Побутове |
| Розмір | 14 х 17,5 х 6,7 см |
| Споживана потужність | 1200 Вт |





































































































