- Бренд:
- Код товару:GR-3284320E
- Доступно:Немає в наявностi
9 558 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
високий вилив
монтаж на один отвір
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
GROHE SilkMove 35 мм керамічний картридж
GROHE Zero ізольовані внутрішні водні канали - без свинцю та нікелю
GROHE WaterSaving технологія неперевершеного
потоку при економному використанні води
аератор
регулювання витрати води
регульована площина обертання: 0° / 150°
гнучкі з'єднувальні шланги
система швидкого монтажу GROHE FastFixation
монтаж на один отвір
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
GROHE SilkMove 35 мм керамічний картридж
GROHE Zero ізольовані внутрішні водні канали - без свинцю та нікелю
GROHE WaterSaving технологія неперевершеного
потоку при економному використанні води
аератор
регулювання витрати води
обертовий вилив
регульована площина обертання: 0° / 150°
гнучкі з'єднувальні шланги
система швидкого монтажу GROHE FastFixation
| Характеристики | |
| EAN | 4005176466946 |
| Артикул | 3284320E |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 1.78 кг |
| Вид виливу | C-вилив |
| Винос виливу, мм | 224 мм |
| Висота виливу, мм | 225 мм |
| Висота змішувача, мм | 354 мм |
| Висота упаковки | 85 мм |
| Висувна лійка або аератор | Ні |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| Довжина упаковки | 475 мм |
| Колекція | Eurosmart Cosmopolitan |
| Країна виробник | Португалія |
| Обертання виливу | Так |
| Розташування ручки | Праворуч |
| Тип управління | Важільний |
| Форма ручки | Важіль |
| Ширина упаковки | 310 мм |










































































































