- Бренд:
- Код товару:GR-32831000
- Доступно:Немає в наявностi
6 426 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
настінний монтаж
металевий важіль
GROHE SilkMove 46 мм керамічний картридж
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
регулювання витрати води
можливість встановити мінімальну витрату води прибл. 2.5 л/хв
автоматичний перемикач: ванна/душ
аератор
вбудований зворотній клапан у душовому виході 1/2"
S-подібні з'єднання
захист від зворотнього потоку
додатковий обмежувач температури (46 308)
клас шуму I відповідно до DIN 4109
| Характеристики | |
| EAN | 4005176874703 |
| Артикул | 32831000 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 2.36 кг |
| Винос виливу, мм | 163 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Діаметр картриджа | 46 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Колекція | Eurosmart Cosmopolitan |
| Країна виробник | Таїланд |
| Монтаж | Зовнішній монтаж |
| Наявність виливу для ванни | Так |
| Наявність душового гарнітура в комплекті | Ні |
| Розташування ручки | Зверху |
| Тип монтажу змішувача | На стіну |
| Тип управління | Важільний |
| Форма ручки | Важіль |
| Ширина упаковки | 160 мм |
























































































































