- Бренд:
- Код товару:GR-32837000
- Доступно:Немає в наявностi
5 670 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
настінний монтаж
металевий важіль
GROHE SilkMove 46 мм керамічний картридж
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
регулювання витрати води
можливість встановити мінімальну витрату води прибл. 2.5 л/хв
1/2" вихід для душу знизу із вбудованим зворотнім клапаном
S-подібні з'єднання
додатковий обмежувач температури (46 308)
захист від зворотнього потоку
клас шуму I відповідно до DIN 4109
| Характеристики | |
| EAN | 4005176874772 |
| Артикул | 32837000 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 2.26 кг |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Діаметр картриджа | 46 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Захист від зворотного потоку | Так |
| Колекція | Eurosmart Cosmopolitan |
| Країна виробник | Таїланд |
| Обмеження витрати води | Ні |
| Обмежувач температури | Опція |
| Ширина упаковки | 160 мм |







































































































































