- Бренд:
- Код товару:GR-36332000
- Доступно:Немає в наявностi
49 680 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
із інфрачервоним датчиком для двостороннього зв'язку для моніторингу, налаштування і сервісного обслуговування
6 V літієва батарейка, тип CR-P2
Строк служби батарейки: прибл. 7 років (150 увімкнень за день)
активація вручну, деактивація автоматично при виході із зони виявлення (режим виявлення рука-тіло)
два додаткові режими виявлення із налаштуваннями (рука-рука або тіло-тіло)
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
аератор 9 л/хв
зворотній клапан
фільтри для затримання бруду
рукоятка вибору температури зі стопором GROHE SafeStop при 38°C
обертовий 219 мм вилив
виступ 287 мм
обмежувач повороту виливу при 130°, можливість фіксації
самопломбуючі накладки
багаторівневий указівник стану батареї
7 попередньо встановлених програм:
автоматичне змивання
термічна дезінфекція
режим миття
додаткові функції і точні налаштування за допомогою дистанційного пульту 36 407
схвалено CE
клас шуму I відповідно до DIN 4109
6 V літієва батарейка, тип CR-P2
Строк служби батарейки: прибл. 7 років (150 увімкнень за день)
активація вручну, деактивація автоматично при виході із зони виявлення (режим виявлення рука-тіло)
два додаткові режими виявлення із налаштуваннями (рука-рука або тіло-тіло)
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
аератор 9 л/хв
зворотній клапан
фільтри для затримання бруду
рукоятка вибору температури зі стопором GROHE SafeStop при 38°C
обертовий 219 мм вилив
виступ 287 мм
обмежувач повороту виливу при 130°, можливість фіксації
самопломбуючі накладки
багаторівневий указівник стану батареї
7 попередньо встановлених програм:
автоматичне змивання
термічна дезінфекція
режим миття
додаткові функції і точні налаштування за допомогою дистанційного пульту 36 407
схвалено CE
клас шуму I відповідно до DIN 4109
| Характеристики | |
| EAN | 4005176896682 |
| Артикул | 36332000 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | Вага: 4.25 кг |
| Висота упаковки | 145 мм |
| Довжина упаковки | 419 мм |
| Донний клапан | Без донного клапана |
| Електроживлення | Елемент живлення 6 вольт |
| Колекція | Eurosmart Cosmopolitan E |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | Зовнішній монтаж |
| Наявність термостату | з термостатом |
| Призначення | Для раковини |
| Тип монтажу змішувача | На стіну |
| Тип управління | інфрачервоний |
| Ширина упаковки | 224 мм |









































































































































