- Бренд:
- Код товару:GR-23263001
- Доступно:Немає в наявностi
3 726 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
монтаж на одно отверстие
металевий рычаг
GROHE Long-Life керамічний картридж 28 мм
з обмежувачем температури
GROHE Long-Life Finish - стійке довговічне покриття
GROHE Water Saving Технологія абсолютного потоку при зменшеній витраті води
максимальний витрата води (при 3 бар): 5 л/хв
аератор з шаровим шарниром
система швидкого монтажу
ричажний донный клапан 1 1/4"
гибкая подводка
| Характеристики | |
| EAN | 4005176743238 |
| Артикул | 23263001 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 1.46 кг |
| Висота упаковки | 72 мм |
| Довжина упаковки | 383 мм |
| Колекція | Euroeco New |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип управління | Важільний |
| Ширина упаковки | 170 мм |























































































































