- Бренд:
- Код товару:GR-24274001
- Доступно:Немає в наявностi
8 586 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
настенный монтаж
комплект верхньої монтажної частини для
23 571 000 / 32 635 000
GROHE Long-Life керамічний платідж 35 мм
GROHE Long-Life Finish - стійке довговічне покриття
GROHE Water Saving Технологія абсолютного потоку при зменшеній витраті води
максимальний витрата води (при 3 бар): 5 л/хв
розмір по осям 110 мм
висота 177 мм
| Характеристики | |
| EAN | 4005176743221 |
| Артикул | 24274001 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 1.41 кг |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Донний клапан | Без донного клапана |
| Колекція | Euroeco New |
| Країна виробник | Таїланд |
| Наявність термостату | без термостату |
| Розмір змішувача | Розмір М |
| Тип монтажу змішувача | На стіну |
| Тип управління | Важільний |
| Ширина упаковки | 170 мм |













































































































