- Бренд:
- Код товару:E-EPG-2800S
- Доступно:Немає в наявностi
8 999 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Генератор EnerSol EPG-2800S може бути резервним джерелом електричного струму задля забезпечення електроенергією заміського будинку, ремонтної бригади, будівництва тощо. Генератор може забезпечити електроживлення електропили (1-2 кВт) або електролобзика (1.5 кВт) тощо.
| Характеристики | |
| Вага | 40 кг |
| Витрати палива | 0.31 г/кВт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Габарити | 615 x 440 x 440 мм |
| Кількість фаз | 1 фаза |
| клас захисту | IP 23 |
| коефіцієнт потужності | 1.0 |
| Максимальна потужність | 2.8 кВт |
| Модель двигуна | ES-210G |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Номінальна сила струму | 8.3 А |
| Об'єм двигуна | 210 см3 |
| Оберти холостого ходу | 3000 об/хв |
| Обсяг топливного бака | 15 л |
| Паливо | Бензин |
| Пристрій | генератор |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Рекомендуємо придбати | 2E-PC315M10 |
| Тип запуску | Ручний стартер |
| Функції | Вольтметр |
| Частота струму | 50 Гц |












































































































































