Бренд:
Код товару:
D-FA-5043-2
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Набагато полегшує повсякденне життя: економте час приготування їжі за допомогою чудової міні-духовки.
Уся чорна, загострена з оздобленням з нержавіючої сталі, компактна міні-духовка з внутрішнім освітленням і плавним регулюванням температури до 230° не тільки виглядає добре, але й економить час і нерви під час приготування. Запікати, смажити на грилі, смажити, смажити - все вдається без особливих зусиль. Ви також економите гроші порівняно зі звичайними духовками: мінідуховка в рази енергоефективніша.
Доступні дві висоти стійки для роботи з верхнім нагріванням, нижнім нагріванням і конвекцією. Включає знімний піддон для крихт для легкого очищення.
| Характеристики | |
| Автовимкнення | є |
| Вага | 8.4 кг |
| Вертел | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 510х310х395 мм |
| Гриль | є |
| Деко / Решітка | є/є |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Кількість режимів | 8 режимів |
| Кількість стекол біля дверцят | 1 шт |
| Колір | чорний |
| Конвекція | з конвекцією |
| Конфорка | немає |
| Максимальна температура | 230 °С |
| Об'єм | 30 л |
| Підсвічування камери | з підсвічуванням |
| Пароварка | немає |
| Потужність | 1600 Вт |
| Регулювання температури | є |
| Решітка / Деко | є / є |
| Розморожування | немає |
| Таймер | з таймером |
| Тип перемикачів | сенсорні |
| Шашличниця | немає |





































































































