Бренд:
Код товару:
TU-GC782D30 OptiGrill
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Гриль Tefal OptiGrill 2-в-1 - інтелектуальний гриль та барбекю в одному зручному пристрої. Його запатентована технологія та індикатор рівня приготування вимірюють товщину продуктів з точністю до міліметра, враховують кількість шматочків та автоматично регулюють час приготування для досягнення ідеальних результатів. Ідеальне приготування на грилі OptiGrill вимірює товщину продуктів з точністю до міліметра, враховує кількість шматочків та автоматично регулює час приготування — для забезпечення ідеальних результатів: від rare до well-done. Задовольнить навіть гурманів OptiGrill вимірює товщину продуктів міліметра та враховує кількість шматочків, щоб автоматично регулювати час приготування. Індикатор рівня готовності Індикатор рівня готовності допоможе вам приготувати те, що ви хочете. Виберіть відповідний для вас варіант і насолоджуйтесь результатом. Пристрій 2-в-1 Відкрийте для себе інтелектуальний гриль, який також можна використовувати як барбекю для приготування різноманітних щоденних страв. Використовуйте його як гриль або відкрийте на 180 °, щоб використовувати як барбекю. Формат XL Дуже велика місткість ідеально підходить для приготування від 6 до 8 порцій смачних та ситних обідів для великої родини чи компанії друзів. Легко очистити Антипригарні пластини та піддон для жиру, які можна мити в посудомийній машині, спрощують очищення. Більш здорове приготування на грилі Насолоджуйтесь до 44% меншою кількістю жиру завдяки розташованим під кутом пластинам, які допомагають відводити жир. До 2 разів менше диму OptiGrill виробляє у 2 рази менше від диму, ніж традиційний домашній гриль, і обіцяє зручне приготування на грилі без диму в будь-який час! Нескінченне натхнення Відкрийте для себе спеціальний додаток із сотнями рецептів та покроковими посібниками, які зроблять кожен рецепт успішним.
| Характеристики | |
| Вага | 6,9 кг |
| Виробник | Tefal |
| Гарантія | 24 міс |
| Кількість програм приготування | 12 |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Країна | Китай |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь+пластик |
| Пластини для приготування | Гриля |
| Покриття пластин | Антипригарні |
| Призначення | Побутове |
| Робоча поверхня | Ріфлена |
| Розмір | 46 x 34.6 x 19 см |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип гриля | Притискний (контактний) |
| Тип управління | Електронне |





































































































