Бренд:
Код товару:
TU-GC727810
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Електрогриль притискний потужністю 2000 Вт. Розмір робочої поверхні становить 40 х 20 см. Оснащений регульованим термостатом, антипригарним покриттям, піддоном для збору соку. Має 9 автоматичних програм, автоматично визначає розмір порції та товщину продукту, кут нахилу панелі 7°. Вбудована запатентована система датчика приготування OptiGrill+ XL, яка підлаштовує параметри приготування під кількість та товщину продуктів. Довжина шнура живлення — 120 см. Робоча поверхня покрита тефлоном. Є можливість вертикального зберігання.
| Характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Виробник | Tefal |
| Гарантія | 12 міс |
| Кількість програм приготування | 9 |
| Керування | Електронне |
| Колір | Чорний |
| Покриття пластин | Антипригарні |
| Потужність | 2000 Вт |
| Розмір | 18 х 45 х 37 см |
| Тип гриля | Притискний (контактний) |





































































































