Бренд:
Код товару:
TU-GC722D34
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Гриль Tefal OptiGrill+ XL GC722D34 — це домашній помічник, що дозволяє в автоматичному режимі приготувати стейк ідеального ступеня прожарки. При цьому його «ідеальність» кожен визначає сам — хтось любить з кров'ю, а хтось сухіше, тому інженери Tefal розробили спеціальний датчик, який визначає ступінь підсмажування м'яса і перетворює його в кольоровий сигнал для більшої наочності. OptiGrill+ XL має ручний режим управління, який забезпечує 4 рівня температури для смаження овочів і фруктів. І працює він не тільки з м'ясом. Є спеціальні програми для риби, бургерів, сосисок і крім цього режим попереднього розморожування. Кольоровий круговий дисплей Індикатор ступеня підсмажування для візуалізації процесу приготування. Унікальна запатентована технологія автоматичного сенсора Автоматичний сенсор регулює температуру в залежності від величини і товщини шматка м'яса. Автоматичні програми приготування 9 автоматичних програм з адаптованою температурою і циклами смаження для бургерів, птиці, бекону (паніні), сосисок, риби, м'яса. Знімні панелі і лоток для стікання жиру Аксесуари можна мити в посудомийній машині.
| Характеристики | |
| Вага | 5,2 кг |
| Виробник | Tefal |
| Гарантія | 24 міс |
| Кількість програм приготування | 9 |
| Колір | Чорний з сріблястим |
| Країна | Китай |
| Пластини для приготування | Гриля |
| Покриття пластин | Антипригарні |
| Призначення | Побутове |
| Робоча поверхня | Ріфлена |
| Розмір | 36,5 х 44,5 х 17,5 см |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип гриля | Притискний (контактний) |
| Тип управління | Електронне |












































































































