Бренд:
Код товару:
TU-GC717810 OptiGrill
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
З унікальним контактним грилем Tefal ви станете зіркою кожного барбекю. Tefal Optigrill+ GC717810 вимірює товщину м’яса та відповідно встановлює температуру та оптимальний час приготування. Світлова індикація завжди проінформує вас про ступінь готовності, тому стейк завжди буде саме таким, яким ви любите. Всього у вашому розпорядженні буде 6 автоматичних програм: червоне м’ясо, гамбургери, сосиски, птиця, риба та сендвічі. У додатку-супутнику My Tefal у вашому розпорядженні будуть сотні смачних рецептів, які крок за кроком допоможуть вам приготувати страви. Деталі гриля, які легко миються Антипригарну поверхню пластин гриля можна легко мити, крім того, пластини гриля та піддон для соку можна зняти та помити в посудомийній машині. Tefal Optigrill+ Black виділяє менше диму Скуштуйте смачну їжу на грилі з меншою кількістю диму. З Tefal GC717810 буде вдвічі менше диму, ніж зі звичайним домашнім грилем.
| Характеристики | |
| Вага | 4,5 кг |
| Виробник | Tefal |
| Гарантія | 24 міс |
| Кількість програм приготування | 6 |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик + метал |
| Покриття пластин | Антипригарні |
| Робоча поверхня | Ріфлена |
| Розмір | 17,5 x 36,5 x 36,5 см |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип гриля | Притискний (контактний) |
| Тип управління | Електронне |















































































































