Бренд:
Код товару:
TU-GCG2100S
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Приготування здорової їжі гарантовано Антипригарні пластини майже не потребують олії для приготування, а завдяки їх конструкції жир просто стікає з них без жодних зусиль. Це дає вам змогу насолоджуватись улюбленими стравами й робити їх кориснішими: з меншою кількістю жиру та калорій. Жир збирається в спеціальному лотку, який можна легко відкрити та спорожнити, а також швидко помити й висушити. Смаження, запікання та приготування на грилі Контактний гриль можна відрегулювати відповідно до товщини їжі, що на ньому готується. Крім того, верхню пластину гриля можна повністю відкинути назад, створивши другу поверхню для смаження на зразок відкритого гриля. Не потрібно відкривати кришку під час приготування їжі Перевірка процесу приготування може бути складною, якщо ви постійно відкриваєте гриль і втрачаєте температуру в процесі. Інтелектуальний гриль зробить це за вас. Вам не потрібно відкривати його під час готування, оскільки інтелектуальна панель керування покаже вам прогрес за допомогою світлових і звукових сигналів. Ви знатимете, що відбувається з їжею, і коли її можна виймати, ідеально просмажену на грилі, просто поглянувши на панель. Збільште площу гриля Інтелектуальний гриль дає змогу готувати із закритою або повністю відкритою кришкою, що збільшує площу гриля. Ви можете приготувати більше їжі або страви, які потребують низьких температур для досконалого приготування. Насолоджуйтеся справжнім відпочинком на свіжому повітрі! Автоматична перевірка товщини продуктів Гриль розумно оцінює товщину м’яса за кутом між м’ясом і решіткою. Відповідно до виміряного значення він установлює ідеальний час для приготування на грилі та забезпечує рівномірне прожарювання. Отже, вам не потрібно хвилюватися щодо товщини продуктів. Гриль подбає про просмаження замість вас. Можете бути впевнені, що м’ясо не згорить. Щоразу бездоганне приготування На вибір доступно 7 попередньо встановлених програм, зокрема розморожування, а також додаткова ручна опція, які гарантують ідеальне приготування ваших страв. Вибираючи одну з програм, ви можете регулювати рівень нагрівання, тож готувати улюблені страви одним натисканням кнопки ще ніколи не було так просто. Ви можете не сумніватися, що результати приготування будуть чудовими. Завжди. Автоматичне налаштування тривалості готування відповідно до товщини будь-яких продуктів Ви можете смажити їжу на грилі до ідеального стану одним натисканням кнопки. Цей гриль достатньо розумний, щоб автоматично визначити розмір порції продуктів, які ви в нього поклали, і це займає всього 5 секунд. Він регулює тривалість смаження залежно від товщини, а коли їжа буде повністю просмажена, ви просто почуєте 3 звукові сигнали. Завжди найкращий смак Готуйте смачні та корисні страви на грилі. Мінімальний час приготування, інтенсивний і рівномірний розподіл тепла, прямий контакт з верхньою та нижньою гриль-пластинами зберігають поживну цінність та соковитість інгредієнтів, що готуються.
| Характеристики | |
| Вага | 5,2 кг |
| Виробник | Gorenje |
| Гарантія | 24 міс |
| Кількість програм приготування | 7 |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Країна | Китай |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь+пластик |
| Покриття пластин | Антипригарні |
| Призначення | Побутове |
| Регулятор температури | Так |
| Розмір | 18 х 38 х 32 см |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Тип гриля | Притискний (контактний) |
| Тип поверхні | Ріфлена |
| Тип управління | Електронне |





































































































