- Бренд:
- Код товару:D-KI583C10
- Доступно:В наявності
2 493 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Електрочайник TEFAL DOUBLE LAYER SS KI583C10. Електричний чайник Tefal Glorious – ідеальний варіант для щоденного чаювання. Стильний чайник оснащений високоякісною двошаровою конструкцією, він зручний навіть на невеликих кухнях, але в той же час має повний набір функцій: зручне відкриття кришки, фільтр проти накипу для довговічної роботи, прості у використанні елементи керування, автоматичне відключення, бездротова конструкція з 360 ° основою і великий об’єм 1,5 л, який ідеально підходить для великого чаювання.
| Характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Індикатор рівня води | внутрішній |
| Індикатор роботи | з індикатором роботи |
| Автоматичне відключення при закипанні | є |
| Безпека | Від увімкнення без води |
| Відключення без води | є |
| Відкриття кришки | клавіша на ручці |
| Вага | 1.15 кг |
| Вибір температури нагрівання | немає |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 21.8x15.1x27 |
| Дисплей | без дисплея |
| Довжина мережевого шнура | немає даних |
| Захист від перегріву | є |
| Звуковий сигнал по завершенню | немає |
| Колір | Бежевий |
| Колір корпусу | бежевий |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Нагрівальний елемент | скрытий дисковий |
| Об'єм | 1.5 л |
| Об`єм | 1.5 л |
| Особливості | Фільтр від накипу |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Підтримка температури | немає |
| Подвійні/потрійні стінки | немає |
| Потужність | 2000 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Таймер | без таймера |
| Температурні режими нагрівання | нет |
| Термометр | немає |
| Тип | електрочайник |
| Тип нагрівального елемента | прихований нагрівальний елемент |
| Фільтр проти накипу | з фільтром |























































































































































