- Бренд:
- Код товару:D-HD9395/90
- Доступно:В наявності
2 727 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Чайник Philips Double Walled Kettle має внутрішню основу з нержавіючої сталі з широким отвором, що дозволяє швидко закип’ятити воду та легко чиститься. Вбудований контролер Strix забезпечує автоматичне відключення чайника, коли в ньому немає води або знімають його з основи. Це знижує ризик нагрівання без води, що може призвести до пошкодження приладу та запобігає втраті електроенергії. Просто встановіть чайник на основу і поверніть його в потрібне положення за допомогою поворотного центрального конектора.
Стильний індикатор «Увімк. / Вимк.» дозволяє з першого погляду визначити, чи чайник включений. Завдяки ємності 1,7 л, чайник може швидко закип’ятити воду для 7 чашок напою. Зробіть свій внесок у захист навколишнього середовища, заощаджуючи енергію та воду. Нагрійте лише необхідну кількість води за допомогою індикатора об’єму води у чашках для швидкого та енергоефективного закипання менш ніж за хвилину.
Легко відкривайте чайник одним натисканням кнопки за допомогою шарнірної кришки. Не слід чекати, поки охолоне зовнішня поверхня чайника. Даний чайник з подвійними стінками має ізоляційний шар, завдяки якому він залишається прохолодним, а вода всередині буде довго теплою.
| Характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Індикатор роботи | з індикатором роботи |
| Автоматичне відключення при закипанні | є |
| Безпека | Автовідключення |
| Відключення без води | є |
| Відмітки обсягу | всередині |
| Вага | 1.37 кг |
| Вибір температури нагрівання | немає |
| Дисплей | без дисплея |
| Довжина кабеля | 0.75 м |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
| Захист від перегріву | є |
| Звуковий сигнал по завершенню | немає |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | метал |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Нагрівальний елемент | скрытий дисковий |
| Об'єм | 1.7 л |
| Об`єм | 1.7 л |
| Особливості | Фільтр від накипу |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Підсвічування корпусу | 1 |
| Підтримка температури | немає |
| Подвійні/потрійні стінки | немає |
| Покриття нагрівального елементу | Нержавіюча сталь |
| Потужність | 2200 Вт |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Таймер | без таймера |
| Температурні режими нагрівання | нет |
| Термометр | немає |
| Тип | електрочайник |
| Тип нагрівального елемента | прихований нагрівальний елемент |
| Фільтр проти накипу | з фільтром |
















































































































