- Бренд:
- Код товару:D-K17WE
- Доступно:В наявності
864 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Автоматичне вимкнення.
Із захистом від увімкнення без води, чайник автоматично вимикається, якщо його випадково увімкнути, коли в ньому немає або недостатньо води. Крім того, захист від перегріву автоматично відключить прилад при 100 ° C.
Закип'ятити воду одразу на всю компанію.
Завдяки об'єму чайника на 1,7 л, ви зможете закип’ятити воду одразу на всю сім’ю. Дуже зручно також, коли у вас в гостях купа друзів.
Шнур живлення не провисає.
Можливість кругового обертання чайника на підставці забезпечує його зручне користування. Шнур живлення більше не заважає, оскільки поставити чайник на підставку ви можете з будь-якої сторони.
Знімний фільтр легко мити.
Якісний фільтр від накипу легко знімається і миється. Крім того, він запобігає крапанню води при наливанні у чашку.
| Характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Індикатор роботи | з індикатором роботи |
| Автоматичне відключення при закипанні | є |
| Безпека | Відключення при закипанні |
| Відключення без води | є |
| Вага | 0.9 кг |
| Вибір температури нагрівання | немає |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 24 x 21.2 x 15 |
| Дисплей | без дисплея |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |
| Захист від перегріву | є |
| Звуковий сигнал по завершенню | немає |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | білий |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Об'єм | 1.7 л |
| Об`єм | 1.7 л |
| Особливості | Підсвічування індикатора роботи |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Підтримка температури | немає |
| Подвійні/потрійні стінки | немає |
| Потужність | 1.85 Вт |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Таймер | без таймера |
| Температурні режими нагрівання | немає даних |
| Термометр | немає |
| Тип | електрочайник |
| Тип нагрівального елемента | прихований нагрівальний елемент |
| Фільтр проти накипу | з фільтром |
































































































































