- Бренд:
- Код товару:D-K15ORAB
- Доступно:В наявності
1 343 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Подвійні стінки.
Подвійна стінка забезпечує кращу ізоляцію та довше зберігає воду гарячою. Крім того, завдяки їй силікон не потрапляє всередину, а також знижується температура чайника ззовні, коли в ньому кип’яток або гаряча вода.
Технологія Strix.
Гарантована якість та безпека, оскільки контролер Strix розроблено відповідно до сучасних міжнародних стандартів. Він розрахований на 12 000 циклів нормальної роботи.
Трошки магії.
Автоматичне вимкнення
Якщо в чайнику мало води або вона закінчилася, нагрів автоматично відключається. Крім того, чайник вимикається, коли температура води досягає 100 ° С.
Кришка відкривається кнопкою.
Зручно!
Смачна чашка чаю чи кави за однією рукою! Кришка відкриється легким натисканням кнопки для відкривання кришки.
| Характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Індикатор рівня води | без індикатора |
| Індикатор роботи | з індикатором роботи |
| Автоматичне відключення при закипанні | є |
| Безпека | Автовідключення |
| Відключення без води | відсутнє |
| Відкриття кришки | клавіша на ручці |
| Вага | 1.4 кг |
| Вибір температури нагрівання | немає |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 24.5 × 24 × 16 см |
| Дисплей | без дисплея |
| Довжина мережевого шнура | немає даних |
| Захист від перегріву | є |
| Звуковий сигнал по завершенню | немає |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | чорний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпуса | метал, пластик |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Нагрівальний елемент | скрытий дисковий |
| Об'єм | 1.5 л |
| Об`єм | 1.5 л |
| Особливості | Відсік для шнура |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Підтримка температури | немає |
| Подвійні/потрійні стінки | є |
| Потужність | 2400 Вт |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Таймер | без таймера |
| Температурні режими нагрівання | нет |
| Термометр | немає |
| Тип | електрочайник |
| Тип нагрівального елемента | прихований нагрівальний елемент |
| Фільтр проти накипу | без фільтра |





































































































