- Бренд:
- Код товару:E-EW7W4492U
- Доступно:В наявності
32 999 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Прати, сушити чи відпарювати можна в одній машині. У сушильній машині 700 SteamCare можна прати та сушити навіть вовну, не переймаючись усадкою. Або використовуйте пару замість повного циклу прання: це займає лише 25 хвилин і скорочує споживання води на 96%.
| Характеристики | |
| Висота | 84.7 см |
| Вовна | 1 |
| Глибина | 57.6 см |
| Делікатна | 1 |
| Дисплей | 1 |
| Додаткові опції | функція відкладеного пуску |
| Завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Завантаження білизни для сушіння | 5 кг |
| Захист від дітей | 1 |
| Квітка | 1 |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас прання | A |
| Колір | Білий |
| Колір дверцята | Чорний |
| Країна виробник | Італія |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Особливості | регульовані ніжки, захист від переливання, Конденсаційна система сушіння, Функція дозавантаження білизни, захист від дітей, CareDrum, Система SensiCare+ |
| Потужність підключення | 2100 Вт |
| Програми | Бавовна, Делікатна, Вовна, Бавовна ЕКО, Джинс, ополіскування, Верхній одяг, Machine Clean, Hygiene, Віджим + Злив, Quickcare 69Min, Onego 20/60Min, Освіження з обробкою парою |
| Рівень шуму при віджиманні | 60 дБ |
| Рівень шуму при пранні | 51 дБ |
| Тип | пральна |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв |
| Ширина | 59.7 см |




















































































































