Бренд:
Код товару:
E-EW9W161BUC
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Прально-сушильна машина 900 дозволяє прати та сушити весь ваш улюблений одяг, з чого б він не був виготовлений, навіть з шовку та пуху. Система DelicateCare з тепловим насосом адаптує низькі температури та рух барабану до будь-якої тканини. Навіть на шовкових речах кількість складок скорочується на 50%.
| Характеристики | |
| Висота | 87 см |
| Глибина | 63.6 см |
| Дисплей | 1 |
| Завантаження білизни для прання | 10 кг |
| Завантаження білизни для сушіння | 6 кг |
| Захист від протікання | 1 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір | Білий |
| Колір дверцята | Чорний |
| Країна виробник | Італія |
| Особливості | SteamCare |
| Потужність підключення | 2200 Вт |
| Прання пором | 1 |
| Програми | бавовна |
| Тип | стирально-сушильна |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1600 об/хв |
| Ширина | 59.7 см |





































































































