- Бренд:
- Код товару:NW60591
- Доступно:Немає в наявностi
| Інші характеристики | |
| Акумулятор | 1350 мАг |
| Вага (г) | 127 |
| Додатково | Ні |
| Розміри (мм) | 60 х 41 х 32 |
| Час роботи від акумулятора | до 90 хвилин |
| Комплектація | |
| інше | Ні |
| Бокс | Так |
| Кріплення | Так |
| Опціональні аксесуари | Ні |
| Пульт ДУ | є |
| Оснащення | |
| GPS | Ні |
| Zoom (оптичний/цифровий) | Ні / цифровий |
| Видошукач | Ні |
| Дисплей | Два дисплеї, передній 1.4", задній 2" |
| Мікрофон | є |
| Нічна зйомка/лампа | Ні |
| Стабілізація | Електронна стабілізація (EIS) |
| Підключення | |
| Вихідні роз'єми | USB-C |
| Вхідні роз'єми | USB-C |
| Пам'ять | |
| Підтримка карток пам'яті | Так (до 64 GB) |
| Параметри камери | |
| Баланс білого | Так |
| Діафрагма | f/2.8 |
| Кут огляду (град.) | 170 градусів |
| Матриця | 1/2.3" CMOS |
| Панорамна зйомка (360 град.) | Ні |
| Режим фото | Фото, серійна зйомка, таймер |
| Роздільна здатність запису (кадрів/сек.) | 4K (30fps), 1080p (60fps) |
| Світлочутливість (ISO) | Так |
| Тип носія | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Фокусна відстань (мм) | Так |
| Формат запису | MP4 (H.264) |
| Спеціалізовані параметри | |
| Водонепроникність | Так (до 1 метра без кейсу, до 40 метрів з кейсом) |
| Пилозахист | Так |
| Характеристики | |
| Тип | екшн-камера |
| Форм-фактор | Класична |





































































































