Бренд:
Код товару:
E-5E900UI
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Джерело безперебійного живлення 5E G2 з потужністю 900VA/480W - надійний захисник від переривань напруги. Ідеальний варіант для забезпечення ефективного та надійного живлення вашого обладнання в умовах нестабільної електромережі.
| Характеристики | |
| Інтерфейс | USB |
| Вага | 5.1 кг |
| Вихід | 4xC13 |
| Діапазон вхідної напруги | 140-300 В |
| Додатково | з автоматичним регулюванням напруги (AVR) |
| Ефективна вихідна потужність | 480 Вт |
| Колір | Чорний |
| Макс. вихідна потужність | 900 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 288x148x100 |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | C13 |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Холодний старт | 1 |
| Час перемикання на батарею | 10 мс |
| Час роботи від батарей | 24 хв |





































































































