Бренд:
Код товару:
E-5E700UI
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Джерело безперебійного живлення 5E G2 з потужністю 700VA/360W - ефективний захисник від переривань напруги. Оснащений чотирма гніздами C13 для підключення різноманітних електронних пристроїв. Забезпечує стабільне та надійне живлення, захищаючи ваше обладнання від можливих електричних аномалій.
| Характеристики | |
| Інтерфейс | USB |
| Вага | 4.9 кг |
| Вихід | 4xC13 |
| Діапазон вхідної напруги | 140-300 В |
| Додатково | з автоматичним регулюванням напруги (AVR) |
| Ефективна вихідна потужність | 360 Вт |
| Колір | Чорний |
| Макс. вихідна потужність | 700 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 148x100x288 |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | C13 |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Холодний старт | 1 |
| Час перемикання на батарею | 10 мс |
| Час роботи від батарей | 14 хв |





































































































