Бренд:
Код товару:
E-5E1200UI
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Джерело безперебійного живлення 5E G2 з потужністю 1200VA/660W - надійний захисник від переривань напруги. Забезпечує стабільне та неперервне живлення для вашого обладнання.
| Характеристики | |
| Інтерфейс | USB |
| Вага | 8.1 кг |
| Вихід | (6) C13 |
| Вхід | C14 |
| Вхідна напруга | 140-257 В |
| Діапазон вхідної напруги | 140-300 В |
| Додатково | автоматична стабілізація напруги AVR |
| Ефективна вихідна потужність | 660 Вт |
| Колір | Чорний |
| Макс. вихідна потужність | 1200 ВА |
| Максимальний КПД | 95 |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 180x133x330 |
| Температура експлуатації | 0-40 °C |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | C13 |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Холодний старт | 1 |
| Час роботи від батарей | 40 хв |






















































































































