Бренд:
Код товару:
E-3S850D
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
| Характеристики | |
| Інтерфейс | USB |
| Вага | 4.3 кг |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Встановлено батарей | 1 шт |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Діапазон вхідної напруги | 161-284 В |
| Ефективна вихідна потужність | 510 Вт |
| Захист | захист лінії передачі даних |
| Колір | Білий |
| Комплектація | інструкція користувача |
| Макс. вихідна потужність | 850 ВА |
| ПЗ | Windows |
| Розеток із резервом | 4 шт |
| Розеток без резерву | 4 шт |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 86 x 170 x 335 |
| Температура експлуатації | 0-40 °C |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Холодний старт | 1 |
| Час роботи від батарей | 6/9 хв |
| Час роботи при половинному навантаженні | 9 хв |





































































































