- Бренд:
- Код товару:D-RTSW-5000 D48/12310
- Доступно:Немає в наявностi
17 824 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Джерело безперебійного живлення з апроксимованою синусоїдою призначене для автономної роботи компьютерної техніки та переферійного обладнання у офісних та житлових приміщеннях.
| Характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Акумуляторна батарея | Зовнішня |
| Вага | 28.2 кг |
| Вихідна напруга | 220 ± 8% |
| Вхідна напруга | 145-275 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 195х330х380 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | Ні |
| Захист від короткого замикання | Є |
| Захист від перевантаження | Є |
| Кількість IEC-розеток | Ні |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | без батареї |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | Є |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | метал |
| Наявність USB-порту | Є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 3500 Вт |
| Потужність повна | 5000 VA |
| РК-дисплей | Є |
| Тип | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | правильна синусоїда |
| Час перемикання | 2-6 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |





























































































































