Бренд:
Код товару:
224926
✓
Джерело безперебійного живлення PowerWalker Basic Line-interactive VI 2200 STL призначене для задоволення основних потреб користувача. Це інтерактивний виріб захищатиме ваше навантаження від збоїв живлення та порушень напруги, залишаючись доступним і компактним. Пристрій обладнаний USB-портом із підтримкою HID (кабель до комплекту не входить), що забезпечує легкий та швидкий зв'язок із будь-яким O/S.
Особливості:
- USB-з'єднання з інтерфейсом користувача (HID) (додаткових драйверів не потрібно)
- Багатоцільова кнопка (один клік, подвійне клацання або утримання для керування різними функціями)
- Обладнаний Boost і Buck AVR для стабілізації вихідної напруги
- Екран автоматично переходить у режим сну (ДБЖ повертається до роботи одним натисканням кнопки)
- Діапазон частот: автоматичне розпізнавання за 50/60 Гц
- Ефективність: 95.7% (в режимі змінного струму)
- Вентилятор
- Температура: від 0 до 40 °C
- Вологість: від 0 до 90%, без конденсації
| Характеристики | |
| Інтерфейси управління | USB |
| Активна потужність, Вт | 1001-2000 |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Байпас | немає |
| Вага | 10.8 кг |
| Вихідна частота | 50 - 60 Гц |
| Вхідна частота | 50 - 60 Гц |
| Габарити | 148 x 298 x 178 мм |
| Година заряду батарей | до 8 год |
| Діапазон вихідної напруги | 230 В |
| Діапазон вхідної напруги | 162-290 В |
| Захист ліній передачі даних | RJ45/RJ11 |
| Кількість розеток Euro(Schuko) | 4 |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 / 1 |
| Колір | Black |
| Повна потужність, ВА | 2200 ВА, 2001-2500 |
| Потужність | 1320 Вт |
| Рівень шуму | до 45 дБ |
| Розетки із резервом | 4 Euro(Schuko) |
| Тип | лінійно-інтерактивний |
| Тип індикаторів | LCD дисплей |
| Тип батареї | 12В/9Аг x 2 шт |
| Тип установки | підлоговий |
| Форма вихідної напруги | апроксимована синусоїда |
| Функції захисту | від короткого замикання, від перевантажень |
| Функція AVR | є |
| Функція холодного старту | є |
| Час перемикання на батарею | <4 мс |
| Час роботи при половинному навантаженні | 4 хв |





































































































