Бренд:
Код товару:
D-Balder 6000
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Коли справа доходить до електроенергії, напруга важлива для безперебійної роботи вашого бізнесу. Блискавки, збої в подачі електроенергії, відключення та відключення електроенергії можуть призвести до ненавмисних відключень та втрати даних. Стрибки та погане кондиціювання живлення також можуть викликати вихід з ладу чутливих електронних компонентів. З усіх цих причин ми створили серію Balder для захисту від несподіваних подій.
Критично важливе ІТ-обладнання та будь-яка інша комерційна чи промислова електроніка потребують високого рівня електричного захисту, щоб запобігти пошкодженню від стрибків напруги або відключення електроенергії. Кожна дія, пов'язана з цим обладнанням, може бути порушена і весь робочий процес може бути зупинений на необмежений період часу.
Серія Balder ідеально підходить для центрів обробки даних, серверів, технічних систем, ІТ-систем, телекомунікацій, банківського чи медичного обладнання, лабораторного обладнання та будь-яких інших комерційних та промислових програм.
ДБЖ Balder є центральним компонентом, добре інтегрованим у добре продуману архітектуру захисту в бізнес-середовищі.
| Характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Вага | 17 кг |
| Вихідна напруга | 208-240 В |
| Вхідна напруга | 208-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 600х438х88 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | немає |
| Захист від перевантаження | є |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | немає |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість батарей | без батареї |
| Кількість вихідних розеток | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | є |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпусу | метал |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 6000 Вт |
| Потужність повна | 6000 VA |
| Призначення | комерційні |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | безперервної дії (On-line) |
| Форма вихідного сигналу | правильна (чиста) синусоїда |
| Час перемикання | 0 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |





































































































