- Бренд:
- Код товару:D-POE-432N
- Доступно:В наявності
1 117 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Якісні і надійні джерела безперебійного живлення FrimeCom призначені для ефективної і спокійної щоденної роботи систем різних рівнів. Їх висока потужність, стабільність і надійність здатні відповідати вимогам найдосвідченіших користувачів.
| Характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Вага | 0.38 кг |
| Вихідна напруга | 5-24 В |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 105х160х27 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перевантаження | є |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | немає |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 3 |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 17 Вт |
| Призначення | для роутера |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | резервний (Off-Line) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Час перемикання | - |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |





































































































