Бренд:
Код товару:
D-FrimeCom GP-800
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Якісні і надійні джерела безперебійного живлення FrimeCom призначені для ефективної і спокійної щоденної роботи систем різних рівнів. Їх висока потужність, стабільність і надійність здатні відповідати вимогам найдосвідченіших користувачів.
| Характеристики | |
| Ємність батарей | 9 Агод |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Вага | 5.3 кг |
| Вихідна напруга | 220-230 ± 10% |
| Вхідна напруга | 145-290 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 315х99х143 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | Ні |
| Захист від короткого замикання | Є |
| Захист від перевантаження | Є |
| Кількість IEC-розеток | Ні |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | Ні |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність USB-порту | Ні |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 480 Вт |
| Потужність повна | 800 VA |
| РК-дисплей | Ні |
| Тип | резервний (Off-Line) |
| Форма вихідного сигналу | імітація синусоїди |
| Час перемикання | <10 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |





































































































