- Бренд:
- Код товару:TU-ROT655-B2G
- Доступно:Немає в наявностi
4 918 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Ця духовка ідеальна, якщо у вас обмежений простір на кухні або немає вбудованої духової шафи. Добре підходить для випічки пирогів і хліба, запікання м’яса чи птиці, грилювання, приготування комплексних страв на будень або свята.Загальні характеристикиТип: настільна електрична духовка / електропіч. Об’єм духовки: 60 л — достатньо для випікання великих страв, пирогів, запікання м’яса чи птиці цілком. Потужність: 2000–2200 Вт (залежно від джерела) Управління: механічне (зручне і просте) Режими й функції приготуванняДоступно 6 режимів роботи: верхній нагрів, нижній, верхній + нижній, поєднання з конвекцією і/або грилем + режим з вертелом для запікання. Конвекція + гриль — для рівномірного прогріву і скоринки. Вертел (rotisserie fork) — можливо засмажити м’ясо або птицю рівномірно зі всіх боків. Терморегулятор до 250 °C — дає змогу готувати різноманітні страви: від випічки до запікання. Таймер на 120 хв + звуковий сигнал про завершення приготування
| Характеристики | |
| Виробник | Rotex |
| Висота | 39 см |
| Гарантія | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Кількість програм приготування | 6 |
| Керування | Механічне |
| Колір | Чорний |
| Країна | Україна |
| Матеріал корпусу | метал |
| Об'єм духовки | 60 л |
| Потужність | 2200 Вт |
| Тип духового шафи | Електрична |
| Ширина | 433 мм |











































































































