- Бренд:
- Код товару:TU-B66-LXSF3CMB
- Доступно:В наявності
7 851 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Електрична духовка Luxell B66-LXSF3CMB поєднує компактність та функціональність, забезпечуючи комфортне приготування страв у будь-яких умовах.Модель має об’єм 55 літрів, 8 режимів приготування та дозволяє готувати з використанням гриля та конвекції. Механічне керування забезпечує простоту використання, а внутрішня підсвітка та таймер допомагають контролювати процес приготування.Пристрій обладнаний панеллю з чорного скла, прихованим нагрівальним елементом і подвійними скляними дверцятами для додаткової безпеки. Потужність духовки складає 1.9 кВт, що дозволяє ефективно використовувати енергію.Комплектація включає два дека та решітку, забезпечуючи все необхідне для приготування. Завдяки своїм компактним розмірам і вазі 23.21 кг, духовка легко монтується в будь-якій кухні.Модель виготовлена в Туреччині та має 12 місяців офіційної гарантії від виробника.
| Характеристики | |
| Вага | 23 кг |
| Виробник | LUXELL |
| Висота | 63 см |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Гарантія | 12 міс |
| Глибина | 63 см |
| Кількість шибок у дверцятах | 2 |
| Керування | Електронно-механічне |
| Колір | Чорний |
| Конвекція | Так |
| Країна | Туреччина |
| Максимальна температура нагріву | до 300 °C |
| Об'єм духовки | 55 л |
| Тип духового шафи | Електрична |
| Ширина | 60 см |
































































































































































