- Бренд:
- Код товару:TU-BOS6737E20FBG
- Доступно:В наявності
17 084 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Об’єм 77 л Потрібно приготувати дуже багато їжі? Інноваційне рішення дало змогу розширити внутрішній простір камери духової шафи, завдяки чому ви можете використовувати всю її ширину. Тепер кожне деко має більше місця, а завдяки передовим технологіям страви готуються рівномірно на всіх рівнях. Ефективна система регулювання тепла Система DynamiCooling ефективно охолоджує зовнішню поверхню (корпус) духовки та запобігає пошкодженню внаслідок її нагрівання. Теплові датчики в духовках із системою DynamiCooling+ регулюють охолодження зовнішніх стінок духовки до безпечної температури — 60 °C. Це особливо корисно для духових шаф з функцією піролітичного очищення, виконання якого відбувається при дуже високій температурі. Простіший спосіб випікання з парою Ця програма створює ідеальні умови для підняття тіста й хрусткої скоринки завдяки додатковій парі. Просто налийте трохи води в мілке деко та виберіть програму ExtraSteam, а про все інше подбає духова шафа. Коли зненацька напало натхнення Температура в духових шафах OptiBake досягає 200 °C усього за 5 хвилин, а це на 30 % швидше, ніж при звичайному розігріванні. Завдяки цьому наші моделі духовок — одні з найшвидших на ринку. Дуже зручно, коли ви готуєте страви, що потребують попереднього розігрівання. Щойно пристрій розігріється, відобразиться світловий індикатор і пролунає звуковий сигнал. Найшвидший спосіб випікання заморожених продуктів Ця ефективна програма випікання ідеально підходить для всіх типів заморожених продуктів і напівфабрикатів.
| Характеристики | |
| Вага | 30.8 кг |
| Виробник | Gorenje |
| Висота | 59,5 см |
| Гарантія | 24 міс |
| Глибина | 56,4 см |
| Кількість програм приготування | 13 |
| Клас енергоспоживання | А |
| Колір | Чорний |
| Країна | Словенія |
| Максимальна температура нагріву | до 300 °C |
| Номінальна напруга | 220-240 В |
| Об'єм духовки | 77 л |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Технологія чищення | Очищення парою |
| Тип гриля | Електричний |
| Тип духового шафи | Електрична |
| Тип управління | Механічно-сенсорне |
| Ширина | 59.5 см |





































































































