- Бренд:
- Код товару:E-DA-70865
- Доступно:Немає в наявностi
3 938 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
З універсальною дорожньою док-станцією USB Type-C від Digitus найважливіші інтерфейси завжди під рукою. Док-станція розширює можливості ноутбука завдяки дев'яти додатковим портам. Він пропонує два відеоінтерфейси (HDMI та VGA). Максимально можлива роздільна здатність (HDMI): Brilliant UHD (4K2K/30 Гц). Крім того є два порти USB 3.0, один обіцяє функцію заряджання для мобільних пристроїв. Завдяки компактним розмірам, невеликій вазі, а також сполучному кабелю, док-станція стане ідеальним компаньйоном в поїздках.
| Характеристики | |
| Ethernet | 1 |
| HDMI | 1 |
| USB 3.0 | 1 |
| VGA | 1 |
| Вага | 90 г |
| Висота | 14 мм |
| Колір | Чорний |
| Підключення | USB-C |
| Тип | Док-станція для ноутбука |
| Товщина | 122 мм |
| Ширина | 70 мм |














































































































































