- Бренд:
- Код товару:E-DA-70867
- Доступно:Немає в наявностi
1 871 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Завдяки багатопортовій док-станції Digitus® USB type-C™ найважливіші інтерфейси завжди доступні. Док-станція розширює ваш ноутбук ще на 6 портів. Вона пропонує відео інтерфейс (HDMI). Максимальна роздільна здатність: Brilliant UHD (4K/30Hz). Вона пропонує два порти USB 3.0, а також обіцяє додаткову функцію заряджання мобільних пристроїв (BC 1.2). Компактний розмір, мала вага, а також зручний для зберігання з'єднувальний кабель роблять багатопортову док-станцію Travel Dock ідеальним компаньйоном для подорожей.
| Характеристики | |
| HDMI | 1 |
| USB 3.0 | 1 |
| Вага | 100 г |
| Висота | 15 мм |
| Колір | Сірий |
| Підключення | USB-C |
| Тип | Док-станція для ноутбука |
| Товщина | 61 мм |
| Ширина | 110 мм |







































































































