Бренд:
Код товару:
E-210-BJPH
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія 12 місяців
Ми впевнені в якості продукції та надаємо гарантію на товари
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Відчуйте неймовірну чіткість руху та реакцію з 24,5-дюймовим монітором на IPS-матриці з частотою оновлення 500 Гц та підтримкою технології AMD FreeSync Premium.
| Характеристики | |
| WLED підсвічування | 1 |
| Входи | USB 3.2 Gen 1 upstream |
| Габаріті (ШхВхТ) | 556.26 x 500.38 x 243.84 |
| Глибина кольору | 1.07 млрд. кольорів |
| Діагональ екрану | 24.5" |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Кабель DisplayPort |
| Контрастність (динамічна) | 1000:1 |
| Контрастність (статична) | 1000:1 |
| Кут нахилу | від -5 до + 21 ° |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Поворотний екран | 1 |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Призначення | для ігор |
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1080 |
| Розмір пікселя | 0.2832 мм |
| Споживана потужність | 18.5 Вт |
| Технології | Flicker free |
| Тип матриці | Fast IPS |
| Тип пристрою | монітор |
| Час реакції | 1 мс |
| Яскравість екрану | 400 кд/м2 |





































































































