- Бренд:
- Код товару:E-BDH_072M
- Доступно:Немає в наявностi
Корпус змішувача виготовлений із латуні найвищої якості.
Змішувач обладнаний струменевим аератором.
Змішувач із функціональним висувним виливом.
2-х функціональний ручний душ (дощ та струмінь повітря).
З'єднувальні шланги завдовжки 45 см у комплекті.
Клас витрати Z (4-9 л/хв) дозволяє знизити витрати води.
Змішувач оснащений зворотними клапанами, щоб змішана вода не попадала назад до установки.
| Характеристики | |
| Вид змішувача | одноважливий |
| Висота | 439 мм |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| Дизайн | сучасний |
| Довжина з'єднувальних шлангів | 450 мм |
| Довжина зливу | 22.9 см |
| З'єднувальна різьба | M10 |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Картридж | керамічний |
| Клас витрати води | Z |
| Клас шуму | I |
| Колір | Хром |
| Колекція | Lukrecja |
| Країна виробництва | Польща |
| Матеріал | метал |
| Монтажна різьба | 3/8 '' |
| Особливості | зворотній клапан |
| Положення важелю | справа |
| Призначення | для кухонної мийки |
| Спосіб монтажу | на горизонтальну поверхню |
| Тип | Змішувач |
| Тип зливу | поворотний злив |
| Тип управління | рукоятка |


























































































































