- Бренд:
- Код товару:E-BCA_073M
- Доступно:Немає в наявностi
Корпус змішувача виготовлений із латуні найвищої якості.
Змішувач обладнаний струменевим аератором.
Змішувач із функціональним висувним виливом.
З'єднувальний шланг 45 см в комплекті.
Клас витрати Z (4-9 л/хв) дозволяє знизити споживання води.
Змішувач у складі із зворотними клапанами, завдяки їм змішана вода не стікає назад у установку.
Міцні наконечники шлангів із латуні.
| Характеристики | |
| Вид змішувача | одноважливий |
| Висота | 307 мм |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| Дизайн | сучасний |
| Довжина з'єднувальних шлангів | 450 мм |
| Довжина зливу | 20.9 см |
| З'єднувальна різьба | M10 |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Картридж | керамічний |
| Клас витрати води | Z |
| Клас шуму | I |
| Колір | Хром |
| Колекція | Aster |
| Максимальна витрата води | 9 л |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Монтажна різьба | 3/8 '' |
| Особливості | зворотній клапан |
| Призначення | для кухонної мийки |
| Розмір аєратора | M24 |
| Спосіб монтажу | на горизонтальну поверхню |
| Тип | Змішувач |
| Тип аєратора | стільниковий |
| Тип зливу | поворотний злив |
| Тип управління | управління збоку |
| Форма | прямий |






























































































































