- Бренд:
- Код товару:818903
- Доступно:В наявності
12 681 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
| Характеристики | |
| Ємність батареї | 216 |
| Активна потужність, Вт | 1 200 |
| Вага | 12.2 кг |
| Вихід | синусоїда |
| Вхідна напруга | 140 - 300 (230 В) |
| Вхідна Частота, Гц | 50-60 |
| Діапазон вхідної напруги | 140-300 В |
| Ефективна вихідна потужність | 1200 Вт |
| Захист | IP 20 |
| коефіцієнт потужності | 0.54 |
| Колір | Чорний |
| Мінімальне значення вхідної напруги, В | 140 |
| Макс. вихідна потужність | 2200 ВА |
| Максимальне значення вхідної напруги, В | 300 |
| Повна потужність, ВА | 2 200 |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 190 x 140 x 390 |
| Температура експлуатації | 0-40 °C |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний |
| Тип батареї | свинцево-кислотна (SLA) |
| Тип виконання | класичний (tower) |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | SCHUKO |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Типовий час перезарядки (до 90%) | 8 рік |
| Форма вихідної напруги | апроксимована синусоїда |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання на батарею | 6 мс |
| Час роботи від батарей | 2.15/9.30 хв |





































































































