- Бренд:
- Код товару:246036
- Доступно:В наявності
12 816 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
| Характеристики | |
| Ємність батареї | 128 |
| Інтерфейси управління | USB |
| Активна потужність, Вт | 540 |
| Вага | 7 кг |
| Вихід | IEC-320-C13 |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вихідна Частота, Гц | 50-60 |
| Вхідна Частота, Гц | 50-60 |
| Діапазон вхідної напруги | 176-294 В |
| Дисплей | Так |
| Додатково | з автоматичним регулюванням напруги (AVR) |
| Ефективна вихідна потужність | 540 Вт |
| Запобіжник | Автоматичний |
| Захист | захист від короткого замикання |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | інструкція користувача |
| Мінімальне значення вхідної напруги, В | 176 |
| Макс. вихідна потужність | 900 ВА |
| Максимальне значення вхідної напруги, В | 294 |
| Повна потужність, ВА | 900 |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 190 x 91 x 310 |
| Температура експлуатації | 0-40 °C |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний |
| Тип виконання | класичний (tower) |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | IEC-320-C13 |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідної напруги | синусоїда |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Холодний старт | 1 |
| Час перемикання на батарею | 10 мс |
| Час повної зарядки | 720 хв |
| Час роботи при повному навантаженні | 2.5 хв |
| Час роботи при половинному навантаженні | 11.4 хв |

















































































































