- Бренд:
- Код товару:214541
- Доступно:В наявності
5 228 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
| Характеристики | |
| Активна потужність, Вт | 450 |
| Вага | 5.3 кг |
| Вихід | CEE 7 "Schuko" |
| Вхід | CEE 7/7P "Schuko" |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Вхідна Частота, Гц | 50-60 |
| Діапазон вхідної напруги | 170-280 В |
| Дисплей | 1 |
| Довжина кабелю, м | 1.52 |
| Додатково | з автоматичним регулюванням напруги (AVR) |
| Ефективна вихідна потужність | 450 Вт |
| Захист | розетки з акумуляторним живленням та захистом від сплесків напруги |
| Кількість шнурів живлення, шт | 1 |
| Колір | Чорний |
| Макс. вихідна потужність | 800 ВА |
| Повна потужність, ВА | 800 |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 92 x 160 x 305 |
| Температура експлуатації | 0-40 °C |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний |
| Тип батареї | свинцево-кислотна |
| Тип виконання | класичний (tower) |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідної напруги | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання на батарею | 6 мс |










































































































