- Бренд:
- Код товару:214539
- Доступно:В наявності
4 015 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
| Характеристики | |
| Активна потужність, Вт | 300 |
| Вага | 3.9 кг |
| Вихід | розетка Schuko |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вихідна Частота, Гц | 50-60 |
| Вхід | CEE 7/7P "Schuko" |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Діапазон вхідної напруги | 170-280 В |
| Довжина кабелю, м | 1.52 |
| Ефективна вихідна потужність | 300 Вт |
| Колір | Чорний |
| Мінімальне значення вхідної напруги, В | 170 |
| Макс. вихідна потужність | 500 ВА |
| Максимальне значення вхідної напруги, В | 270 |
| Повна потужність, ВА | 500 |
| Роз'ємів з резервом | 4 шт |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 92 x 160 x 305 |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний |
| Тип батареї | свинцево-кислотна |
| Тип виконання | класичний (tower) |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | SCHUKO |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідної напруги | апроксимована синусоїда |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання на батарею | 6 мс |





































































































